Invision Community mobili aplikacija iOS ir Android

Invision Community pagaliau sukūrė savo aplikaciją, kurios dėka Jūsų nariai galės patogiai dalyvauti puslapio veikloje ir gauti push notifikacijas!

Mes išbandėme šią aplikaciją ir džiaugiamės tokiu sprendimu, nors ir ganėtinai pavėluotu.

Aplikacija yra native tipo, tai nebus tiesiog per apps’ą pasiekiama tokia pati responsive dizaino versija.

Aplikacija bandymo metu dar veikia labai lėtai, nors telefonas yra tikrai spartus ir susidoroti su šia programa galėtų be jokio vargo. Tikimės čia tik dėl to, kad tai tebėra preview versija.

Programa palaiko tik forumo aplikaciją, kitos puslapio dalys kaip naujienos, galerija, blogas, failai yra pasiekiama rodant mobilios versijos vaizdą. Tai irgi nėra blogai, tačiau su laiku IPS padarys ir kitų aplikacijų native palaikymą. Pradžiai forumo palaikymo pilnai užtenka, vis viena gi ten ir vyksta pagrindinis veiksmas. Nereikia norėti iš karto, kad tokio mąsto aplikaciją nuo pirmosios versijos viską idealiai palaikytų.

Aplikacija turi dark mode.

Principas kaip aplikacija veikia yra, kad ji prisijungia prie puslapio duomenų bazės ir iš ten gaunamą informaciją suvirškina ir atvaizduoja ekrane.

IPS pranešė, kad bus įmanoma pritaikyti aplikacijoje norimas spalvas, kad jos bent kiek atitiktų Jūsų puslapio dizaino spalvas.

IPS užsiminė, kad veikiausiai bus galimybė savo puslapio nariams tiekti neužbrand’intą aplikaciją už papildomą mokestį. Tai yra, kad Jūsų puslapio lankytojai diegtų ne Invision Community aplikaciją, o aplikacija su Jūsų sugalvotu pavadinimu.

Daugiau apie Invision Community aplikaciją skaitykite čia.